Angelitos de Maite Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Internacionalni forum Angelitos de Maite Slovenija. Foro internacional Angelitos de Maite Eslovenia.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Sporočila na Facebooku

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyČet Nov 19, 2009 3:58 pm

18.11.:

llegando a new york city lista para un largo dia manana los quiero!!!

prihajam v new york city pripravljena na dolg dan rada vas imam!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyNed Nov 22, 2009 12:48 pm

pase momentos increibles en nyc me consintieron mucho gracias chicas!!!! las quieroooooo y gracias por su tiempo
trenutki z nyc so bili neverjetni, zelo so me razvajali hvala punce!!!! rada vas imaaaaam in hvala za vaš čas

ahora si de vacaciones, creo no me caeran nada mal, pero aqui seguire no van a descansar de mi... ya nimodo!!!! jajaja le quiero mandar saludos al foro mil gracias los quiero saben que soy su fan
zdaj pa odhajam na dopust, upam da si bom odpočila, ampak vi se od mene neboste... zdaj je kar je!!!! jajajaja rada bi pozdravila forum, tisočkrat hvala, rada vas imam, veste da sem vaša fanica
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyTor Dec 01, 2009 7:41 am

30.11.

Feliz de recibir tanto tanto cariño de mis fans Los quiero
-----
Vesela sem, da imam tako veliko ljubezni od mojih fanov. Rada vas imam.


Soy la mas Feliz por haber sido nombrada por mis fans como la REINA DE LAS TELENOVELAS , mil gracias por todo su apoyo......
-----
Tako sem srečna, da sem bila izbrala, po zaslugi mojih fanov, za KRALJICO TELENOVEL. Milijonkrat hvala za vso vašo ppodporo.....
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyČet Dec 03, 2009 7:43 pm

2.11.:

Preparandome para mañana realizar la portada de la revista Saludable !!!!!!!
------
Pripravljam se za jutrišne slikanje za revijo "Saludable" !!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyPet Dec 04, 2009 11:34 pm

4.12.:

Apoyemos al TELETON.....Mañana estare recibiendo sus llamadas de 8 a 11 AM Los quiero
-----
Podprite me na TELETONU.....Jutri lahko prejemam vaš klice od 8:00 do 11:00 (po naši uri od 16:00 do 19:00). Rada vas imam.
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyPet Dec 11, 2009 7:06 pm

11.12.:

Un largo fin de semana para descansar...... Queridos fans los quiero mucho

En dolg konec tedna za počivanje...... Dragi fani zelo vas imam rada
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyPon Dec 14, 2009 10:11 pm

14.12.:

Buscando mi vestido para la conduccion del programa.......

Išem svojo obleko za vodenje oddaje.......
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2009 6:29 pm

Facebook, 17.12.:

Grabe el programa de Año Nuevo 12 deseos 12 uvas, para recibir el 2010. Espero les guste. Pasara el 31 de dic. en Canal 2

Snemala sem program Novo leto 12 želja 12 grozdov, da jih dobim v 2010. Upam, da vam bo všeč. Bo 31. decembra na Canalu 2
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptyPon Dec 28, 2009 11:09 pm

28.12.:

Hola chavos!!!! Espero que hayan tenido unas felices fiestas, hayan pasado una feliz navidad yhayan recibido muchas bendiciones. Les mando un beso.
-----
Živijo fantje in dekleta!!! Upam, da ste imeli vesele zabave, da te preživeli vesel Božič in da ste prejeli veliko blagoslovov. Pošiljam vam poljub.
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 EmptySob Jan 02, 2010 6:59 pm

2.1.2010:

Chicos!!! espero que tenga un Feliz Inicio de Año, que todos sus sueños, metas y anhelos se cumplan. Les agradezco todo el apoyo que me dieron el año pasado y ya estamos listos para vivir este 2010 al máximo. Les mando un fuerte abrazo y un gran beso.
-----------
Fantje in punce!!! upam, da ste veselo začeli leto, da se vaše sanje, cilji in hrepenenja uresničijo. Hvaležna sem vam za vso vašo podporo, ki ste mi jo dali preteklo leto in zdaj smo pripravljeni da najbolje zaživimo v letu 2010. pošiljam vam močan objem in velik poljub.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Sporočila na Facebooku
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ADM - kot skupina na Facebooku in kanal na ii2!
» Sporočila na Univisonu
» Sporočila na Twitterju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Angelitos de Maite Slovenija :: Sporočila-
Pojdi na: