Angelitos de Maite Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Internacionalni forum Angelitos de Maite Slovenija. Foro internacional Angelitos de Maite Eslovenia.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Sporočila na Facebooku

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyČet Sep 10, 2009 8:48 pm

Sem lepite vsa sporočila, ki jih Maite pusti na Facebooku (originalna in prevedena).
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPon Sep 14, 2009 7:13 pm

14.9., Facebook:

Chicos!!!! les tengo una noticia, este 28 de noviembre estaré en el 1er Concurso Internacional de Covers de RBD en Sao Paulo, Brasil, donde seré juez y premieré a los chicos ganadores. Participen y podrán ganar un meet and greet exclusivo conmigo.

Otroci!!!! imam eno novico za vas, 28. novembra bom na Prvem internacionalnem tekmovanju Covers od RBD v Sao Paulu, Brazilija, kjer bom sodnica in bom določila zmagovalce. Sodelujte in lahko boste dobili ekskluzivni meet&greet z menoj.
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySre Sep 16, 2009 4:07 pm

15.9.:

Feliz de poder ir a Brasil en noviembre!!!! Les mando un beso!!!

Srečna sem, da grem novembra v Brazilijo!!!! Pošiljam vam poljub!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySre Sep 16, 2009 8:53 pm

16.9.:

Descansando y mandándoles un gran beso a todos!!!!

Počivam in vam vsem pošiljam velik poljub!!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPon Sep 21, 2009 6:30 pm

21.9.:

Entrando de rápido a dejarles un mensajito a todos, les mando un beso!!!

Na hitro vam vsem puščam sporočilce, pošiljam vam en poljub!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyTor Sep 22, 2009 7:45 pm

22.9.:

Hoy tengo varias escenas en foro!!! les mando un beso

Danes imam nekaj scen!!! pošiljam vam poljub
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyČet Sep 24, 2009 6:58 pm

24.9.:

Hola chicos les mando un gran beso!!!! no se olviden de visitar la página y se pueden seguir agregando a facebook a través del grupo oficial.

----------------

Živjo otroci pošiljam vam en velik poljub!!!! Ne pozabite obiskati strani (www.maite.com.mx) in lahko še naprej na facebooku dodajate uradne skupine.

Upam da sm use prou prevedla, če ne popraute.
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPet Sep 25, 2009 3:17 pm

Sporočilo za vse člane skupine FANS OFICIAL DE MAITE PERRONI: (25.9.)

Hola chicos quiero mandarles un saludos, espero que estén bien, me estoy dando un rato para mandarles un saludos y quiero que sepan que estoy muy agradecida con todos ustedes por el apoyo a mi página y al facebook y al twitter. A todos los que participaron para el meet&greet y no ganaron espero que nos podamos ver pronto y a los que tuvieron la suerte de ganar muchas felicidades y ya nos verémos el 28 de noviembre en Sao Paulo. Les mando muchos besos y no se olviden de visitar www.maite.com.mx muchas gracias y muchos besos!!!

Zdravo otroci, želim vam poslati pozdrav, upam, da ste dobro, vzela sem si nekaj časa, da vas pozdravim in želim si, da veste, da sem zelo hvaležna vsem vam za podporo moje strani, facebooka in twitterja. Vsi, ki ste sodelovali za meet&greet in niste zmagali, upam, da se bomo lahko kmalu videli in tistim, ki so imeli srečo, da so zmagali, čestitke in se bomo videli 28. novembra v Sao Paulu. Pošiljam vam veliko poljubov in ne pozabite obiskati www.maite.com.mx najlepša hvala za vse in veliko poljubčkov!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPon Sep 28, 2009 6:20 pm

28.9.:

Ya lista para empezar la semana, mucho trabajo y esperando ir a Sao Paulo!!!! les mando muchos besos!!!

Že pripravljena na začetek tedna, veliko dela in čakanja, da grem v Sao Paulo!!!! pošiljam vam veliko poljubov!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySre Sep 30, 2009 6:58 pm

30.9.:

Hola, les mando muchos besos a todos!!! gracias por su apoyo y por visitar mis páginas.
Zdravo, vsem pošiljam vam veliko poljubov!!! hvala za vašo podporo in da obiskujete moje strani.
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPon Okt 05, 2009 7:16 pm

5.10.:

A todos lo fans de rbd los quiero felicitar por nuestro 5 aniversario porque aunque ya no estemos juntos siempre he dicho que no dejaremos de ser rbd's asi que gracias por todo y a disfrutar la vida que solo hay una los quiero!!!!!!!!! gracias por sus comentarios de la novela y del cap 80 espero les haya gustado

Vsem fanom rbd, želim vam čestitati za našo 5. obletnico, ker čeprav nismo več skupaj sem povedala, da ne bomo nehali biti rbd's tako da hvala za vse in uživati moramo življenje, ker je samo eno rada vas imam!!!!!!!!! hvala za vaše komentarje telenovele in upam, da vam je bil 80. del všeč
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyTor Okt 06, 2009 5:07 pm

6.10., Facebook:

HOLA CHICOS!!!! Los invito a que voten y me apoyen en los Premios People en Español
http://www.peopleenespanol.com/pespanol/redcarpet/0,30694,1917007,00.html me pueden encontrar en la categoría de espectáculos y en moda. Mil gracias les mando un beso


ZDRAVO FANTJE/PUNCE!!!! Vabim vas, da glasujete zame in me podpirate na Premios People en Español http://www.peopleenespanol.com/pespanol/redcarpet/0,30694,1917007,00.html najdete me v kategoriji spektakli in pri modi. Najlepša vam hvala, pošiljam vam poljub
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySre Okt 14, 2009 4:35 pm

13.10.:

Les mando un beso desde Chiapas, grabando y grabando. Los quiero!!!

Pošiljam vam poljub iz Chiapasa, snemam in snemam. Rada vas imam!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySre Okt 14, 2009 10:44 pm

13.10.:

Živjoooooo!!!! :D


Holaaaaaaa!!!! :D
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPet Okt 16, 2009 4:56 pm

16.10.:
Tole je poslala na zasebna sporočila :P .

Vsem pošiljam poljub to noč, nisem se vam še naveličala zahvaljevati za vašo podporo, vašo nežnost in vse, kar počnete zame. Vem, da vam bi bilo všeč. če bi odgovarjala vsakemu, ampak včasih je zapleteno, zaradi dela in drugega, ampak želim da veste, da je moja ljubezen dovas velika in ima posebno mesto v mojem srcu. Rada vas imam!!! Hvala ker ste tukaj zame. Želim vam sladke sanje, sanje in uživajte ta konec tedna. Bye bye!!!



A todos les mando un beso esta noche, no me canso de darles las gracias por su apoyo, su cariño y todo lo que están al pendiente de mi. Sé que les gustaría que pudiera contestarles a cada uno pero a veces es complicado por trabajo o demás pero quiero que sepan que mi cariño por ustedes es grande y tienen un lugar especial en mi corazón. Los quiero!!! gracias por estar ahí para mi. Les deseo dulces sueños, sueñen, rían y disfruten del fin de semana. bye bye!!!
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPet Okt 16, 2009 9:01 pm

16.10.:

Uzela sem si nekaj časa da vas pozdravim in vam pošljem veliko poljubov, preden grem počivati :D Rada vas imam!!! Lepo spite. Bye bye!!!

Tomandome un rato para saludarlos y mandarles muchos besos antes de descansar :D Los quiero!!! duerman rico. bye bye!!!
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPon Okt 19, 2009 8:29 pm

18.10.:

Buenas noches!!!

Dober večer!!!
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPet Okt 23, 2009 8:18 pm

23.10.:

Jutri grem v Chicago otroci, grem na nek dogodek, vesela sem, da se bom spopadla z mojimi fani od tam, upam da se bomo lahko videli. Pošiljam vam poljub in sporočim vam, kako mi je šlo
.

-------------------

Mañana voy a Chicafo chicos, voy a esta en un evento, me da gusto reencontrarme con todos mis fans de allá, espero nos podamos ver. Les mando un beso y ya les contaré como me fue.
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPon Okt 26, 2009 10:14 pm

26.10.:

Vsem mojim brazilskim fanom, podprite me da bom lahko uresničila moje sanje in odšla v Brazilijo.

---------------------

A todos mis fans de Brasil, apóyenme para poder hacer mi sueño realidad e ir a visitarlos.
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySre Okt 28, 2009 9:49 pm

28.10.:

Mucho trabajo con las última grabaciones. Pero no me olvido de todos ustedes, le dejo un beso y que tengan un buen día. los quiero!!!

--------

Veliko dela z zadnjimi deli snemanja. Ampak nisem pozabila na vse vas, pošiljam vam poljub y imejte en dober dan. rada vas imam!!!
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyPet Okt 30, 2009 11:25 am

29.10.:

Chicos, se ha dicho mucho de que voy a estar en una obra con William Levy, pero les quiero comentar que no voy a participar en la obra debido a que ya tenía otros proyectos y por desgracia no pudimos coordinar fechas con mi calendario. Les agradesco sus palabras de apoyo y cariños. Les mando muchos besos!!! hoy me toca descansar. Mañana a locación.

Punce/fantje, veliko se je govorilo, da bom v eni igri z Williamom Levyjem, vendar vam hočem povedat, da v gledališki igri ne bom nastopala, ker sem že imela projekte in na žalost nismo mogli urediti datumov na mojem koledarju. Hvaležna sem vam za vaše besede podpore in ljubeznivosti. Pošiljam vam veliko poljubčkov!!! danes počivam. Jutri snemam.
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySob Okt 31, 2009 4:28 pm

31.10.:
Sporočilo usem članom skupine: Fans official de Maite Perroni:

Gracias por estar siempre ahí, apoyándome, por tus palabras de cariño. Ahora que terminá la telenovela no puedo dejar de pensar en todos los bellos momentos que pasé, que me divertí y que pude compartir contigo. Este es el inicio de un largo camino y espero que sigamos estando juntos. Un beso!

-------

Hvala ker si vedno tukaj, da me podpiraš, za tovoje ljubeče besede. Zdaj, ko se zaključuje telenovela ne moram nehati misliti na vse lepe trenutke, ki so se zgodili, ki so me razveseljevali in ki sem jih lahko delila s tabo. To je začetek dolge poti in upam, da bomo ostali skupaj. Poljub!
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptySob Okt 31, 2009 5:29 pm

31.10.:

Chicos!!! pasén un divertido Halloween, para los que viven en México no se es olvide poner su ofrenda para el día de muertos y para mis FANS DE MÉXICO DISTRITO FEDERAL pronto una sorpresa sólo aquí en mi facebook. Espéranla!

---------------

Otroci!!! Preživite zabeven Halloween, za tiste, ki živite v Mehiki, ne pozabite dati vaše ponudbe za dan mrtvih in za moje FANS DE MEXICO DISTRITO FEDERAL kmalu presenečenje samu tukaj, na mojem Facebooku. Pričakujete ga!
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyNed Nov 01, 2009 2:55 pm

1.11.:

Maite je pripravla neko presenečenje, ki je samo za fane iz Distrito Federala in v videu, ki ga je objaula na Fb-ju use pove. Potem pa je zraven še nepisala:

Chicos está promoción sólo será para las personas que vivan en México, DF. pero no se preocupen ni se pongan tristes porque pronto habrá más sorpresas para todos mis fans de todas partes.
----------
Fantej in punce, ta promocija je samo za tiste, ki živite v Mehiki, DF. Ampak ne skrbite in ne bodite želostni, ker bo kmalu še več presenečenj za vse moje fane iz vseh krajev.
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku EmptyČet Nov 12, 2009 4:22 pm

11.11.:

Chicos a partir del día de hoy podrán enviar todas sus dudas, comentarios y registros de club de fans al correo fansmaiteperroni@hotmail.com pronto ya apareceran todos los clubs en la página oficial, no se desanimen pronto estarán ahi. Muchas gracias y les mando un gran beso.

Fantje in punce od danes dalje boste lahko vse vaše dvome, komentarje in registre fan klubov lahko poslali na email naslov fansmaiteperroni@hotmail.com, kmalu bodo objavljeni vsi klubi na uradni strani, ne obupati, kmalu boste tam. Najlepša hvala in pošiljam vam en velik poljub.
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
Sponsored content





Sporočila na Facebooku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Facebooku   Sporočila na Facebooku Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Sporočila na Facebooku
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ADM - kot skupina na Facebooku in kanal na ii2!
» Sporočila na Univisonu
» Sporočila na Twitterju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Angelitos de Maite Slovenija :: Sporočila-
Pojdi na: