Angelitos de Maite Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Internacionalni forum Angelitos de Maite Slovenija. Foro internacional Angelitos de Maite Eslovenia.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 [Anahi] Solo kariera

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
katarina
Moderator
Moderator
katarina


Število prispevkov : 160
Join date : 22/09/2009

[Anahi] Solo kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [Anahi] Solo kariera   [Anahi] Solo kariera EmptySre Sep 23, 2009 6:51 pm

V to temo objavljajte samo ključne novice [datume koncertov .. itd.] Anahi in nič drugega.
Nazaj na vrh Go down
katarina
Moderator
Moderator
katarina


Število prispevkov : 160
Join date : 22/09/2009

[Anahi] Solo kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [Anahi] Solo kariera   [Anahi] Solo kariera EmptySob Okt 03, 2009 9:30 am

Prihaja Mi Delirio World Tour

Oboževalci Anahi že lahko slišijo njen prvi single Mi delirio na vseh radijskih postajah.
Pesem je nastala v sodelovanju z Gil Cerezom in Ulisesom Lozanom iz skupine Kinky, ki so zahvaljujoč svoji kreativnosti ustvarili to tako plesno pesem.

Novi album Anahi bo izšel 24. novembra, njegov stil bo popolnoma drugačen od tega kar je pevka pela skupaj z RBD. Hkrati bo album izšel v Mehiki, ZDA, Kostariki, Kolumbiji, Argentini in Španiji.

Novi album, na katerem bo tudi omenjena pesem pa bo modrooka Anahi predstavila s turnejo, ki se bo imenovala Mi delirio World Tour, je obvestila njena založba.

Bivša RBD-jevka bo začela svojo promocijsko turnejo albuma 3. novembra v Sao Paulu, Braziliji v Areni HSBC, trajala pa bo do maja 2010. Obiskala bo države kot so Argentina, Mehika, ZDA, Kolumbija, Venezuela, Paragvaj, Urugvaj, Bolivija, El Salvador, Gvatemala, Honduras, Nikaragva, Costa Rica, Panama, Peru, Ekvador, Čile, Romunija, Slovenija, Hrvaška, Črna gora, Poljska, Srbija, Španija, Dominikanska Republika, Portoriko, med drugimi.

vir: univision.com
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

[Anahi] Solo kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [Anahi] Solo kariera   [Anahi] Solo kariera EmptyČet Okt 15, 2009 4:21 pm

Album pevke Anahi se bo imenoval MI DELIRIO, tukaj pa že lahko slišimo delček njene nove, že druge pesmi:

KLIK!
Nazaj na vrh Go down
katarina
Moderator
Moderator
katarina


Število prispevkov : 160
Join date : 22/09/2009

[Anahi] Solo kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [Anahi] Solo kariera   [Anahi] Solo kariera EmptyPon Okt 19, 2009 10:04 am

Solo CD pevke Anahi je že v predprodaji na Amazonu.
Obišči stran, ter si zagotovi svojo izdajo CD-ja.

KLIK!

Mi Delirio
Audio CD (24 November, 2009)
Cena: $14.98
Znamka: Emi Latin
Nazaj na vrh Go down
katarina
Moderator
Moderator
katarina


Število prispevkov : 160
Join date : 22/09/2009

[Anahi] Solo kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [Anahi] Solo kariera   [Anahi] Solo kariera EmptySob Okt 31, 2009 7:21 pm

Na amazon.com, so objavili previewe vseh pesmi iz novega CD-ja od Anahi, ki se bo imenoval Mi Delirio.

KLIK!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





[Anahi] Solo kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: [Anahi] Solo kariera   [Anahi] Solo kariera Empty

Nazaj na vrh Go down
 
[Anahi] Solo kariera
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» [Anahi] KOMENTARJI
» [Anahi] Biografija
» Borimo se za koncert Anahi v Sloveniji!
» [Dulce] Solo kariera
» [Anahi] Komentarji solo kariere

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Angelitos de Maite Slovenija :: RBD :: Anahi-
Pojdi na: