Angelitos de Maite Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Internacionalni forum Angelitos de Maite Slovenija. Foro internacional Angelitos de Maite Eslovenia.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ;Pripombe ADM

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Sep 06, 2009 5:53 pm

Če imaš kakršnokoli pripombo čez forum jo lahko napišeš in pokritiziraš tukaj.
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyTor Sep 22, 2009 9:44 pm

Vse težave, ki so bile glede podpisa, ki se ni pokazal so zdaj odpravljene, tak da se vaš podpis že lahko vidi! mezik
Nazaj na vrh Go down
gratita
Gost




;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 11:45 am

Pa kua ponaulate forum za nam??

Mi mamo že tak forum.... jezen2

Zdej pa bojo misl nekater da mi ponaulamo za vam, jao, jao... zalosten
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 11:48 am

gratita je napisal/a:
Pa kua ponaulate forum za nam??

Mi mamo že tak forum.... jezen2

Zdej pa bojo misl nekater da mi ponaulamo za vam, jao, jao... zalosten

Prosim? .. za nikomer ne ponavljamo foruma mezik Če sta dva foruma enaka, še ne pomeni da je kdo ponavljal .. tak da se ne razburjaj po nepotrebnem ker ni čisto nič kopirano .. peace
Nazaj na vrh Go down
gratita
Gost




;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 11:57 am

haha... Mal sm se razburla... K sm jzt učer nardila tak forum pa sm zdele šla gledat če je že kak tak... Škoda... K mam jzt ist naslov link pa drgačen- ampk prsižem , da prej nism vedla za ta forum zivcen
Nazaj na vrh Go down
May*
Rebelde como Lupita
Rebelde como Lupita
May*


Število prispevkov : 75
Join date : 21/09/2009

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 12:34 pm

Kaaai??.
kaj se razburjaš će TI ponavlaš za nami..haloo zadrega
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 2:38 pm

Ja, sej zdaj jas verjamem da ni nihče od nikogar nič vzel. Edino Angelitosi so pa edino ti ;) .. če pa misliš glede grafike in tega, pa nimam nič proti če mate podobno ;) mezik
Nazaj na vrh Go down
gratita
Gost




;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 7:18 pm

am.. Sam naslov je isti... Grafika pa ostalo je pa čista razlika... mezik

pa še enx sorry k nism vedla za vaš forum. zalosten zalosten zalosten
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 8:47 pm

gratita je napisal/a:
am.. Sam naslov je isti... Grafika pa ostalo je pa čista razlika... mezik

pa še enx sorry k nism vedla za vaš forum. zalosten zalosten zalosten

ja vrjamem da nisi vedla, ampak naslov moraš spremenit mezik
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
gratita
Gost




;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 9:07 pm

Ok... Mi plis daaš nasvet kak naj bo vprasaj

prosiim zalosten zalosten

Pa hvala k si tok prjazna nasmejan
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 9:28 pm

gratita je napisal/a:
Ok... Mi plis daaš nasvet kak naj bo vprasaj

prosiim zalosten zalosten

Pa hvala k si tok prjazna nasmejan

Hm, nevem .. Perronitas al pa Maititas mogoče? .. ker to so tut internacionalni forumi po svetu mezik [zdaj, če še jih ni tukaj v Slo] .. drugač pa kaj pa vem, Maite Perroni World Slovenia tut lahko al pa kaj podobnega poljub
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyNed Okt 11, 2009 9:43 pm

nussa^ je napisal/a:
gratita je napisal/a:
Ok... Mi plis daaš nasvet kak naj bo vprasaj

prosiim zalosten zalosten

Pa hvala k si tok prjazna nasmejan

Hm, nevem .. Perronitas al pa Maititas mogoče? .. ker to so tut internacionalni forumi po svetu mezik [zdaj, če še jih ni tukaj v Slo] .. drugač pa kaj pa vem, Maite Perroni World Slovenia tut lahko al pa kaj podobnega poljub

nič od tega ne more bit, ker je že v Sloveniji oboje mezik
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
May*
Rebelde como Lupita
Rebelde como Lupita
May*


Število prispevkov : 75
Join date : 21/09/2009

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 12, 2009 7:21 am

Al pa fan-de-perronita.(forumotion.com)
nevem no..al pa fan-de-maite.(forumotion.com)
Nazaj na vrh Go down
gratita
Gost




;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 12, 2009 7:08 pm

upss. Učer mi ni komentarja sprejel

Drgač mam jzt Estrellas de Maite Eslovenia. zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
May*
Rebelde como Lupita
Rebelde como Lupita
May*


Število prispevkov : 75
Join date : 21/09/2009

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 12, 2009 7:32 pm

aha..se mi je zdel da ma podoben naslov..sm registrirana na EDE..<3
carski forum
Nazaj na vrh Go down
Maitita;*
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Maitita;*


Število prispevkov : 6
Join date : 12/10/2009

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 12, 2009 8:18 pm

May* je napisal/a:
aha..se mi je zdel da ma podoben naslov..sm registrirana na EDE..<3
carski forum

evoo . Sm se le registrirala..

Jaa, nasmejan
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 12, 2009 9:07 pm

Bučiica je napisal/a:
May* je napisal/a:
aha..se mi je zdel da ma podoben naslov..sm registrirana na EDE..<3
carski forum

evoo . Sm se le registrirala..

Jaa, nasmejan

Estrellas de Maite so tut v Srbiji ne? ker je na maite.com.mx registriran kot uradn forum (srbski) siroko nasmejan
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 26, 2009 11:46 pm

Js mam eno pripombo siroko nasmejan .
Zdejle sm vidla dodana pravila, da so lahko v podforumih od RBD članov največ 4 teme... To pa mi je(oprostite) res bedno, ker če je pač podforum recinmo da od Anahi, naj se tja objavljajo, slike, videi, use kar je uzvezi z njo. Pa čeprau je to forum o Maite, ampak potem bi blo isto, kot če bi rekli da se npr. podforumu Najstniški kotiček, ne sme objavit več ko šririh tem, ker pač teme niso o Maite.
Ja sm zdej v podforumih od RBD članov odprla nekej novih tem, ker prej nism vidla da ste dal ta nova pravila, ampak upam da jih ne boste zbrisal, ker se mi res zdi neumno, da so lahko samo po 4 teme tam mezik .
Nazaj na vrh Go down
Lara.*
Administrator
Administrator
Lara.*


Število prispevkov : 161
Join date : 01/06/2009
Age : 29

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyPon Okt 26, 2009 11:56 pm

*ardilla* je napisal/a:
Js mam eno pripombo siroko nasmejan .
Zdejle sm vidla dodana pravila, da so lahko v podforumih od RBD članov največ 4 teme... To pa mi je(oprostite) res bedno, ker če je pač podforum recinmo da od Anahi, naj se tja objavljajo, slike, videi, use kar je uzvezi z njo. Pa čeprau je to forum o Maite, ampak potem bi blo isto, kot če bi rekli da se npr. podforumu Najstniški kotiček, ne sme objavit več ko šririh tem, ker pač teme niso o Maite.
Ja sm zdej v podforumih od RBD članov odprla nekej novih tem, ker prej nism vidla da ste dal ta nova pravila, ampak upam da jih ne boste zbrisal, ker se mi res zdi neumno, da so lahko samo po 4 teme tam mezik .

Lej, ni treba da je vsak forum isti .. In ta forum je pač forum od Maite .. in zato ni treba da je miljon tem od npr. Anahi - anahi look, anahi najbolša pesem, pa naprimer poncho camaleones .. ampak je to vse vključeno v glavne novice (turneje, novi projekti, blablabla). In ne, ni isto to z Najstniškim kotičkom mezik ..
Nazaj na vrh Go down
https://angelitosdemai-slo.slovenianforum.com
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyTor Okt 27, 2009 12:45 am

Lara.* je napisal/a:
*ardilla* je napisal/a:
Js mam eno pripombo siroko nasmejan .
Zdejle sm vidla dodana pravila, da so lahko v podforumih od RBD članov največ 4 teme... To pa mi je(oprostite) res bedno, ker če je pač podforum recinmo da od Anahi, naj se tja objavljajo, slike, videi, use kar je uzvezi z njo. Pa čeprau je to forum o Maite, ampak potem bi blo isto, kot če bi rekli da se npr. podforumu Najstniški kotiček, ne sme objavit več ko šririh tem, ker pač teme niso o Maite.
Ja sm zdej v podforumih od RBD članov odprla nekej novih tem, ker prej nism vidla da ste dal ta nova pravila, ampak upam da jih ne boste zbrisal, ker se mi res zdi neumno, da so lahko samo po 4 teme tam mezik .

Lej, ni treba da je vsak forum isti .. In ta forum je pač forum od Maite .. in zato ni treba da je miljon tem od npr. Anahi - anahi look, anahi najbolša pesem, pa naprimer poncho camaleones .. ampak je to vse vključeno v glavne novice (turneje, novi projekti, blablabla). In ne, ni isto to z Najstniškim kotičkom mezik ..

Vbistvu bi radi, da se vidi da je forum res o Maite. In ne o ostalih članih. Ker pol bo forum preplavljen samo z slikami o drugih, komentarjih o Any, Dulce, Ponchotu itd., forum pa je vbistvu od samo ene osebe ..

Najstniški kotiček je pa spet nekaj drugega. mezik Tukaj se pa lahko uporabniki pozabavate, razpišete o problemih itd.

ADM je torej forum, posvečen Maite in zabavi uporabnikom ;) .. in ničemur drugemu. jezik zaljubljen
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptyTor Okt 27, 2009 5:43 pm

Ok, sam če so že podforumi od ostalih RBD-jevev, pol bi lahka tam nihove stvari objaulal... Usaj fotogalerijo pol puste, kr fotogalerija je npr. tut u temi Mi pecado, pa so ene fotke tam tut ko ni Maite zravn, ne... jezik
Sej drugač je prau da se ve da je to forum od Mai, sam če so pa lih teme, podforumi od drugih stvari, oseb, pa naj se potem tja piše o tem nasmejan ...
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptySre Okt 28, 2009 12:41 am

*ardilla* je napisal/a:
Ok, sam če so že podforumi od ostalih RBD-jevev, pol bi lahka tam nihove stvari objaulal... Usaj fotogalerijo pol puste, kr fotogalerija je npr. tut u temi Mi pecado, pa so ene fotke tam tut ko ni Maite zravn, ne... jezik
Sej drugač je prau da se ve da je to forum od Mai, sam če so pa lih teme, podforumi od drugih stvari, oseb, pa naj se potem tja piše o tem nasmejan ...

Podforumi ostalih RBDjevcev so pač zato, ker sodijo v njen projekt - RBD. mezik .. in so zraven pač omenjeni. In čeprav smo mislili, da bi o njih objavljali samo ključne stvari okej; bomo pustili fotogalerijo. Ampak samo to še in nič več.
Nazaj na vrh Go down
*ardilla*
Moderator
Moderator
*ardilla*


Število prispevkov : 160
Join date : 21/09/2009
Age : 29
Kraj : Škofljica

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptySre Okt 28, 2009 8:09 pm

Okej... Nam zdej več težila hihi sramezljiv Grax k ste pustil fotogalerijo jezik poljub .
Nazaj na vrh Go down
Maitita;*
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Maitita;*


Število prispevkov : 6
Join date : 12/10/2009

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptySre Dec 16, 2009 5:42 pm

Am lahko bi mal bol oglaševal forum..
Če hočete vam lahko pomagam... Pa še pr grafiki pa tko kr jzt velik znam na forumih pa tko in vam lahko zrihtam snežinke.. Da ne bo forum poletni.. Sam če pač hočete me dat za admin, če ne pa nč. Ne bom nč silila
Nazaj na vrh Go down
nussa^
Administrator
Administrator
nussa^


Število prispevkov : 178
Join date : 02/06/2009
Age : 30
Kraj : Mb ;*

;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM EmptySre Dec 16, 2009 10:58 pm

Maitita;* je napisal/a:
Am lahko bi mal bol oglaševal forum..
Če hočete vam lahko pomagam... Pa še pr grafiki pa tko kr jzt velik znam na forumih pa tko in vam lahko zrihtam snežinke.. Da ne bo forum poletni.. Sam če pač hočete me dat za admin, če ne pa nč. Ne bom nč silila

Kar tako na 123 ne damo adminov mezik2 hm .. ?
Ko bomo iskali grafike, promotorje itd. se lahko prijaviš zaljubljen peace
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





;Pripombe ADM Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ;Pripombe ADM   ;Pripombe ADM Empty

Nazaj na vrh Go down
 
;Pripombe ADM
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Angelitos de Maite Slovenija :: Angelitos de Mai SLOVENIA [ADM] :: Pohvale, pripombe, pomoč [Comentarios]-
Pojdi na: